9 трав. 2016

8-го та 9-го травня, відзначили День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні школи та педагогічний колектив взяли участь в урочистостях, присвячених Дню пам'яті та примирення та 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які проходили на Первомайщині.
6 трав. 2016

Урочиста лінійка з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі

6 травня учні школи зібралися на урочисту лінійку, присвячену Дню пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі. Дух патріотизму, вшанування загиблих за свободу рідної землі об’єднав усіх, хто був присутній на лінійки. Зворушливо лунали слова: ... Я теж це знаю з розповіді мами, Бо прадід вже давно у вічність відійшов. Притисну до грудей воєнну фотокартку, Що у родинному альбомі я знайшов. Червоніли на грудях маки – квіти пам’яті про тих, хто пішов у вічність героєм.
20 квіт. 2016

Виховний захід – вечір пам’яті до Дня чорнобильської трагедії

20.04. 2016 року у Первомайській виправній колонії №117 був проведений для учнів 10-12 класів вчителем історії та права Чубукіним Ю.О. та учителем російської мови і літератури Золотухіною Т.М. виховний захід – вечір пам’яті до Дня чорнобильської трагедії. Мета заходу: навчати учнів уболівати за минуле своєї держави; формувати людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; розвивати в учнів потребу будувати, створювати, відроджувати заради України; виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства; прищеплювати любов до рідного краю, почуття відповідальності за благополуччя нашої держави.
11 квіт. 2016

(Не) Конференція EdCamp Ukraine 2016 – «Ми будуємо спільноту відповідального вчительства»

Черкашина Т.С., заступник директора з НВР 9 та 10 квітня брала участь у проведенні EdCamp Ukraine 2016 , на якій був присутній заступник міністра освіти і науки України Павло Кобзей
30 бер. 2016

Екологічна гра-вікторина "Світ в якому ми живемо"

Світ, який нас оточує: дерева, рослини, тварини, птахи, ріки, моря і людина, яка все це повинен берегти - про це розповіла учням 8-9 класів вчитель біології та екології Черкашина Лариса Леонідівна і показала відеосюжет, з показу якого почалася екологічна гра-вікторина «Світ в якому ми живемо». Гру почала Баба Яга, яка прийшла до учнів з мішком "подарунків" - сміттям, яке залишили відпочиваючі в лісі. Учасники гри сортували сміття: що може переробити ліс, а що ні, як потрібно прибирати сміття - що спалити, що закопати, а що забрати з собою. Потім слухали голоси птахів і визначали який птиці належить цей спів.
28 бер. 2016

Весняні канікули

З 28 березня по 3 квітня школярі м Первомайський перебувають на весняних канікулах. Заняття почнуться з понеділка 4 ківтня. Нагадуємо учням школи про необхідність дотримання правил безпечної поведінки під час канікул! Гарного відпочинку!
25 бер. 2016

Запрошуємо до навчання

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Первомайської міської ради Харківської області запрошує до навчання і проводить прийом документів до 1 класу з російською мовою навчання на 2016/2017 навчальний рік.
11 бер. 2016

Свято "Масляна прийшла до нас"

11 березня 2016 року у школі відбулося свято "Масляна прийшла до нас". Усі бажаючі могли поласувати смачними млинцями, якими пригощали учні школи.
4 бер. 2016

Свято 8 Березня

В школі відбулися заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня.
26 лют. 2016

Урок до Дня початку кримського спротиву

Враховуючи зазначене та з метою підвищення патріотичного духу в молоді, поширення правдивої інформації про участь мешканців Кримського півострову в обороні своєї землі від агресора у школі серед учнів 7-9 класів 26 лютого 2016 року було проведено урок до Дня початку кримського спротиву.